Poule 1 - speeltijd: 15:00 uur
Robin van Rooijen Marc EdelArne BusinkGerard ter Haar
Poule 2- speeltijd: 15:00 uur
Huib van der Linden / Piet HartogArne SchefferDick van Egmond Rick van der Linden
Poule 3 - speeltijd: 15:00 uur
Marcel van GinnekenRick van VeenJaap de WitMitchell Yzer
Poule 4 - speeltijd: 15:00 uur
John HofmeesterDanny de HaanIrene SchefferBart van Gilst
Poule 5 - speeltijd: 15:00 uur
Peter van der ZwetWim KooijmanHans Verhorst Wilbert Bongers
Poule 6 - speeltijd: 13:00 uur
Pierre van der MeerCorine NobelLiske SpitChristine Cohen
Poule 7 - speeltijd: 13:00 uur
Wilma Goossen / Karin BijlMariette Smit / Esther van Oort Adri RobijnHanny Majoor
Poule 8 - speeltijd: 13:00 uur
André VermaasMaike Flinterman / Monique YzerBob Huldij Wanda Taylor
Poule 9 - speeltijd: 13:00 uur
Jaantje BreusekerKaren Kinds / Matthijs Kinds Jolanda van HorssenOscar Huisman
Poule 10 - speeltijd: 11:00 uur
Leonie DrögeAnneke Kant Marja Trachsler Wesley Veldman
Poule 11 - speeltijd: 11:00 uur
Britta HofmeesterKarin SchaapMonique van Straaten Bianca Sloesen
Poule 12 - speeltijd: 11:00 uur
Vincent DekkerCora Stolk Karin Lameijer / Karin van Druten Carla van Brummen
Poule 13 - speeltijd: 11:00 uur
Lucille Willemsen Manon EdelEls Baartmans Tiny Kegel
Invallers
De invallers voor deze competitie zijn voor het gemak in twee groepen verdeeld, invallers voor poules 1-7 en invallers voor poules 8-13. Dit is geen vaststaande verdeling, maar geeft een indruk van speelsterkte.
Invallers poules 1-7
Annelies Witte - 0622122602Annemarie van Beem - 06-46015842Barbara Pitt - 06-28832479Fred Bijl - 06-53754824Huib van der Linden - 0644666179John Stark - 06-14590148Monique van Egmond - 06-10070074Piet Hartog - 06-53213126Rina Feuth - 06-22961960Sacha Croese - 06-25493733Wim van der Welle - 06-23912409
Invallers poules 8-13
Corry van der Meer - 06-22581196Dimitri van Vliet - 06-10903256Dini Leentvaar - 06-41516045Ineke Vowinkel - 06-18867765Ingrid Peeren - 06-46189194Jan Leentvaar - 06-26178624Oscar Guiaux - 06-40957056